ZOZNAM TÍMOV V PHKE 5
Barca
- Kapitán: Svätopluk Olvecký
- Tímové úspechy
Účasť v Play-Off (4) - Predošlé umiestnenia v základnej časti
2. PHKE | 9. miesto
3. PHKE | 12. miesto
4. PHKE | 8. miesto - Predlošlé výsledky z Play-Off
4. PHKE | Štvrťfinále vs Ťahanovce: 4:3 PREHRA
Dargovských hrdinov
- Kapitán: Richard Webber
- Tímové úspechy
Víťaz turnaja (1)
Víťaz ZČ (1)
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Účasť v PO (4) - Predošlé umiestnenia v základnej časti
1. PHKE | 1. miesto
2. PHKE | 2. miesto
3. PHKE | 4. miesto
4. PHKE | 3. miesto - Predlošlé výsledky z Play-Off
1. PHKE | Štvrťfinále vs Košice Juh: 4:1 VÝHRA
Semifinále vs Luník 7 Východ: 4:3 VÝHRA
Finále vs Ťahanovce: 4:3 VÝHRA
2. PHKE | Štvrťfinále vs Ťahanovce: 4:3 VÝHRA
Semifinále vs Luník 7 Juh: 2:4 PREHRA
3. PHKE | Štvrťfinále vs Luník 7 Západ: 4:2 VÝHRA
Semifinále vs Košická Nová Ves: 4:2 PREHRA
4. PHKE | Štvrťfinále vs Sídlisko Ťahanovce: 4:2 VÝHRA
Semifinále vs Šaca: 2:4 PREHRA
Košice Juh
- Kapitán: Branislav Pawelski
- Tímové úspechy
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Účasť v PO (4) - Predošlé umiestnenia v základnej časti
1. PHKE | 8. miesto
2. PHKE | 6. miesto
3. PHKE | 7. miesto
4. PHKE | 4. miesto - Predlošlé výsledky z Play-Off
1. PHKE | Štvrťfinále vs Dargov: 4:1 PREHRA
2. PHKE | Štvrťfinále vs Košické Kavečany: 4:3 PREHRA
3. PHKE | Štvrťfinále vs Košická Nová Ves: 4:3 PREHRA
4. PHKE | Štvrťfinále vs Luník 7 Východ: 2:4 PREHRA
Košická Nová Ves
- Kapitán: Martin Fippler
- Tímové úspechy
2. miesto v PO (3)
Účasť v PO (3) - Predošlé umiestnenia v základnej časti
3. PHKE | 2. miesto
4. PHKE | 12. miesto - Predlošlé výsledky z Play-Off
1. PHKE | Štvrťfinále vs Košice Juh: 4:3 VÝHRA
Semifinále vs Dargov: 4:2 VÝHRA
Finále vs Ťahanovce: 3:4 PREHRA
Košické Kavečany
- Kapitán: Anton Petrík
- Tímové úspechy
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3) - Predošlé umiestnenia v základnej časti
1. PHKE | 7. miesto
2. PHKE | 3. miesto
3. PHKE | 9. miesto
4. PHKE | 2. miesto - Predlošlé výsledky z Play-Off
1. PHKE | Štvrťfinále vs Sídlisko KVP: 3:4 VÝHRA
Semifinále vs Ťahanovce: 0:4 PREHRA
2. PHKE | Štvrťfinále vs Košice Juh 4:3 VÝHRA
Semifinále vs Luník 7 Západ 4:3 PREHRA
4. PHKE | Štvrťfinále vs Šaca 1:4 PREHRA
Lorinčík
- Kapitán: Milan Tomko
- Tímové úspechy
- - Predošlé umiestnenia v základnej časti
- - Predlošlé výsledky z Play-Off
-
Luník 7 Juh
- Kapitán: Lukáš Majerčík
- Tímové úspechy
Víťaz turnaja (2)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3) - Predošlé umiestnenia v základnej časti
1. PHKE | 10. miesto
2. PHKE | 5. miesto
3. PHKE | 6. miesto
4. PHKE | 10. miesto - Predlošlé výsledky z Play-Off
2. PHKE | Štvrťfinále vs Luník 7 Východ: 3:4 VÝHRA
Semifinále vs Dargov: 2:4 VÝHRA
Finále vs Luník 7 Západ: 3:4 VÝHRA
3. PHKE | Štvrťfinále vs Ťahanovce: 4:3 PREHRA
Luník 7 Východ
- Kapitán: Robert Riller
- Tímové úspechy
Víťaz turnaja (4)
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Účasť v PO (4) - Predošlé umiestnenia v základnej časti
1. PHKE | 3. miesto
2. PHKE | 4. miesto
3. PHKE | 8. miesto
4. PHKE | 5. miesto - Predlošlé výsledky z Play-Off
1. PHKE | Štvrťfinále vs Sídlisko Ťahanovce: 4:2 VÝHRA
Semifinále vs Dargov: 4:3 PREHRA
2. PHKE | Štvrťfinále vs Luník 7 Juh: 3:4 PREHRA
3. PHKE | Štvrťfinále vs Sídlisko KVP: 4:1 PREHRA
4. PHKE | Štvrťfinále vs Košice Juh: 2:4 VÝHRA
Semifinále vs Ťahanovce: 3:4 VÝHRA
Finále vs Šaca: 4:3 VÝHRA
Luník 7 Západ
- Kapitán: Lukáš Vagner
- Tímové úspechy
2. miesto v PO (2)
Víťaz ZČ (2)
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3) - Predošlé umiestnenia v základnej časti
1. PHKE | 4. miesto
2. PHKE | 1. miesto
3. PHKE | 5. miesto
4. PHKE | 9. miesto - Predlošlé výsledky z Play-Off
1. PHKE | Štvrťfinále vs Ťahanovce: 3:4 PREHRA
2. PHKE | Štvrťfinále vs Sídlisko KVP: 4:1 VÝHRA
Semifinále vs Košické Kavečany: 4:3 VÝHRA
Finále vs Luník 7 Juh: 3:4 PREHRA
3. PHKE | Štvrťfinále vs Dargov: 4:2 PREHRA
Myslava
- Kapitán: Branislav Toborovský
- Tímové úspechy
- - Predošlé umiestnenia v základnej časti
1. PHKE | 11. miesto
2. PHKE | 12. miesto
3. PHKE | 13. miesto
4. PHKE | 13. miesto - Predlošlé výsledky z Play-Off
-
Sídlisko KVP
- Kapitán: Rastislav Richardčík
- Tímové úspechy
Víťaz ZČ (3)
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3) - Predošlé umiestnenia v základnej časti
1. PHKE | 2. miesto
2. PHKE | 8. miesto
3. PHKE | 1. miesto
4. PHKE | 11. miesto - Predlošlé výsledky z Play-Off
1. PHKE | Štvťfinále vs Košické Kavečany: 3:4 PREHRA
2. PHKE | Štvťfinále vs Luník 7 Západ: 4:1 PREHRA
3. PHKE | Štvťfinále vs Luník 7 Východ: 4:1 VÝHRA
Semifinále vs Ťahanovce: 3:4 PREHRA
Sídlisko Ťahanovce
- Kapitán: Viliam Podhradský
- Tímové úspechy
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (4) - Predošlé umiestnenia v základnej časti
1. PHKE | 6. miesto
2. PHKE | 10. miesto
3. PHKE | 11. miesto
4. PHKE | 6. miesto - Predlošlé výsledky z Play-Off
1. PHKE | Štvťfinále vs Luník 7 Východ: 4:2 PREHRA
2. PHKE | Štvťfinále vs Dargov: 4:2 PREHRA
Šaca
- Kapitán: Tomáš Müller
- Tímové úspechy
2. miesto v PO (4)
Účasť v PO (4) - Predošlé umiestnenia v základnej časti
1. PHKE | 9. miesto
2. PHKE | 11. miesto
3. PHKE | 10. miesto
4. PHKE | 7. miesto - Predlošlé výsledky z Play-Off
4. PHKE | Štvťfinále vs Košické Kavečany: 1:4 VÝHRA
Semifinále vs Dargov: 2:4 VÝHRA
Finále vs Luník 7 Východ: 4:3 PREHRA
Ťahanovce
- Kapitán: Kristián Maxa
- Tímové úspechy
Víťaz turnaja (3)
2. miesto v PO (1)
Víťaz ZČ (4)
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Účasť v PO (4) - Predošlé umiestnenia v základnej časti
1. PHKE | 5. miesto
2. PHKE | 7. miesto
3. PHKE | 3. miesto
4. PHKE | 1. miesto - Predlošlé výsledky z Play-Off
1. PHKE | Štvrťfinále vs Luník 7 Západ: 3:4 VÝHRA
Semifinále vs Košické Kavečany: 0:4 VÝHRA
Finále vs Dargov: 4:3 PREHRA
2. PHKE | Štvrťfinále vs Dargov: 4:3 PREHRA
3. PHKE | Štvrťfinále vs Luník 7 Juh: 4:3 VÝHRA
Semifinále vs Sídlisko KVP: 3:4 VÝHRA
Finále vs Košická Nová Ves: 4:3 VÝHRA
4. PHKE | Štvrťfinále vs Barca: 4:3 VÝHRA
Semifinále vs Luník 7 Východ 3:4 PREHRA